Ahoj,
zalezi, kolik potrebujes zvladat uzivatelu najednou.
Nejak se nemuzu dostat pod 5 cores na 100 Mbit lopatovaneho trafficu. Tj. s 32 pridelenymi cores jsme nekde na 640 Mbit-ech maximalne obslouzitelnych.
Co to znamena presne v cislech, co do poctu konferenci/ucastniku, je jeste brzo rict, potrebuju z Jitsi vytahnout statistiky, ale delam ted jeste na sitovani a trochu nestiham to vsechno resit najednou :D
Cokoliv se dohledat je trochu peklo, kazdopadne maji quick install, kdyz si nainstalujes jejich deb baliky.
Tim to jde relativne snadno a bezbolestne.
Ja jsem sel podle tohohle navodu:
https://www.vultr.com/docs/how-to-install-jitsi-meet-on-ubuntu-18-04-lts
Kdyz nechces delat prilisnou customizaci, mas to za 10 minut z krku.
Horsi je to pak nahned naskalovat :))
[jeste kdyz ti sit hazi klacky pod nohy]
/snajpa
On 2020-03-20 23:56, Stepan Liska wrote:
Ahoj,
prosím aspoň stručně: jak moc velký problém bylo zprovoznit meet.vpsfree.cz? Vím že jsem se asi před 2ma roky o Jitsi zajímal, ale vzdal jsem to vzhledem k nepřehlednosti stránek a nemožnosti najít informace nějak rozumně po kupě.
(Máme trochu víc dětí a nároky učitelů na offline vyučování a zároveň snaha pracovat začíná být celkem neřešitelný problém. Takže pokud by to bylo jednoduché na zprovoznění, tak bych to zkusil aspoň pro jednu třídu experimentálně spustit. Ale nemám šanci to udělat pokud by to bylo na dlouhotrvající kompilování, laborování a testování. Předpokládám, že by nebylo moudré pustit někoho na Meet.vpsFree, zejména ne 20 puberťáků z jedné třídy.)
Díky moc aspoň za stručnou opověď.
Štěpán.
Community-list mailing list Community-list@lists.vpsfree.cz http://lists.vpsfree.cz/listinfo/community-list